Zmiany, zmiany… – Wybory w „Ekwiwalentach”

„Ekwiwalenty” to grupa fotografów o podobnych poglądach na twórczość. Inspirujemy się wzajemnie, wymieniamy doświadczeniami, uczymy. Razem fotografujemy. Stowarzyszenie to jednak także organizacja, która istnieje od 7 kwietnia 2014 r. To już ponad trzy lata, w czasie których wiele nauczyliśmy się o sobie samych i formalnych aspektach działania, raczej niewygodnych dla naszych twórczych umysłów, ale dyscyplinujących i pomagających lepiej się zorganizować.

Wczoraj, w poniedziałek 29 maja 2017 r. przekroczyliśmy ważną cezurę – odbyły się pierwsze w naszej organizacji wybory. Oto, kto przez najbliższą 3-letnią kadencję będzie zajmował się naszymi sprawami.

Liczebność zarządu zmniejszyliśmy z pięciu osób do trzech. Do zarządu zostali wybrani:

Marcin Bogdanowicz

Trzeci tydzień wystawy

Adrian Czechowski

Bartłomiej Matłosz

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin i Adrian byli członkami zarządu w poprzedniej kadencji, Marcin od początku, a Adrian od czerwca 2016 r. Bartek Matłosz był dotąd członkiem komisji rewizyjnej, jednak jego zaangażowanie w prowadzenie bieżących spraw Stowarzyszenia w naturalny sposób zaowocowało kandydaturą i wyborem.

Chcemy w tym miejscu gorąco podziękować odchodzącym członkom zarządu:

Ola Drutkowska

Oli Drutkowskiej

Karolowi Bagińskiemu

Tomkowi Kubaczykowi

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy przyszła potrzeba, to oni napędzali cały nasz zespół i wspierali doświadczeniem – Ola organizacyjnym, a Tomek i Karol grafików i dtp-owców, wieloletnich producentów wystaw – i sprawili, że nasza wystawa zbiorowa mogła zaistnieć. Byli też zaangażowani w bieżące sprawy Stowarzyszenia, przede wszystkim ustalanie priorytetów i mechanizmów działania. Dziękujemy!

 

Do komisji rewizyjnej zostali wybrani:

Katarzyna Dyszyńska

Jakub Sagan

Staszek Kudroń

 

 

 

 

 

 

 

 

Kana i Jakub to nowi członkowie komisji. Doświadczenie zawodowe obojga sprawia, że nie mamy wątpliwości, czy wywiążą się ze swej roli. Staszek pełnił funkcję przewodniczącego komisji rewizyjnej w poprzedniej kadencji. Cóż, skład jest mocny, a zarząd powinien uważać co robi… Komisjo? Prosimy…? 😉 

, , , , , , , , ,

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

©Cufee