Wystawa – spotkania z autorami

Chcemy, aby nasza wystawa była żywym bytem. Z tego powodu będziemy starali się, żeby jak najczęściej pojawiali się na niej twórcy prac. Mamy nadzieję, że będzie to okazja do chwili rozmowy o fotografii. Bez oficjalnych przemówień, bez tłumów, na spokojnie…

Aktualizujemy kolejne dni 🙂 W środę czyli jutro możecie spotkać Katarzynę Dyszyńską (http://katarzynadyszynska.com) oraz Krzysztofa Porzeżyńskiego (http://www.ogniskowa.pl). W czwartek 07/04/2016 kolejna okazja do rozmów z Katarzyną Dyszyńską. W piątek  08/04/2016 będzie Tomasz Kubaczyk (http://ekwiwalenty.com/tomasz-kubaczyk). Oprowadzanie kuratorskie, prowadzone oczywiście przez Karola Bagińskiego (http://www.karolbaginski.art.pl), zaczyna się o godz. 15.00 w sobotę. W niedzielę 10/04/2016 ok. 12.00 zagości Jakub Sagan (http://www.mojafotosfera.art.pl), specjalista od ekwiwalentu lotniczego, ale nie tylko.

4 kwietnia na wystawie będzie można spotkać Olę Drutkowską (po 17.00) i Michała Jelińskiego (http://michaljelinski.com) (po 16.00). Ola nie będzie dziś miała na sobie czerwonej kurtki, ale i tak nie będziecie mieli problemów z jej znalezieniem.

05/04/2016 pojawią się Staszek Kudroń (http://ekwiwalenty.com/staszek-kudron)-po 18.00, Radek Zawadzki – po 16.00 (http://radekzawadzki.com) i Bartek Matłosz (http://ekwiwalenty.com/bartlomiej-matlosz) po 19.00.

Fotografie: © Bartłomiej Matłosz

Wystawa - spotkania z autorami

Wystawa - spotkania z autorami

, , , , , , , , , ,

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©Cufee