Wernisaż wystawy z udziałem Kany Dyszyńskiej

Jedziemy do Francji!

autoportret_1986_skan_vd936

Katarzyna Dyszyńska

Dziś mamy przyjemność zaprosić Was na wernisaż wystawy zbiorowej „Reciproque”. Wśród 14 autorów znajduje się także jedna z nas – Katarzyna Dyszyńska.

Wystawa odbędzie się nie byle gdzie, bo w samym Paryżu, niegdysiejszym centrum artystycznego świata, a z pewnością i dziś ważnym punkcie na kulturalnej mapie Europy! Poza Kasią w wystawie udział biorą: Tomasz Marczewski, Waldemar Szauer, Paulina Olejarnik, Jean Luis Cerisier, Jolanta Graczykowska, Anna Maria Poleska, Yano’Pal Lengyel, Andrzej Graczykowski, Jan Trojan, Andrzej Boss, Piotr Skowron, Jadwiga i Paweł Tryzno, Ewa Latkowska-Żychska, Beata Czapska, Małgorzata Wyszogrodzka-Trzcinka.

Wernisaż odbędzie się w środę, 14 grudnia 2016 r. o godzinie 18.00. Wystawa mieści się pod adresem: Salle des expositions de la mairie du 8ème, arrondissement – 3, rue de Lisbonne – 75008 Paris. Wstęp wolny.

Wystawa będzie czynna od wtorku 12 grudnia do czwartku 22 grudnia w następujących godzinach: poniedziałek – piątek od 12 do 18 (we czwartki do 19), a w soboty od 9 do 12.

Poniżej oficjalne zaproszenie.

kanazapro

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

©Cufee