Kana Dyszyńska – wywiad i zdjęcia

„Fotografia to niewerbalna opowieść o autorze, dająca również odbiorcy możliwość zajrzenia w głąb siebie”

Z radością informujemy, że w 28 numerze „Gazety Paryskiej” (maj – grudzień 2016), okładkowy artykuł pod tytułem „Przemierzam przestrzenie” należy do naszej Kany Dyszyńskiej. Jest to wywiad, który przeprowadziła pani Irena Filus, zaprezentowany w języku polskim i francuskim. Historia Kasi jako fotografa przeplatana jest tam z jej przemyśleniami o twórczości i wrażliwości jako takiej; z wywiadu wyłania się obraz tego, czym może być sztuka w życiu człowieka. „Kadrami z natury można pokazać swój stosunek do wielu spraw, nieoczekiwanie znajdujesz tam komentarze do wszystkiego, co ci chodzi po głowie i co cię porusza” – mówi fotografka. Trudno się z nią nie zgodzić!

Całość wywiadu do przeczytania w „Gazecie Paryskiej” – do nabycia na www.kulturalnaeuropa.com oraz na stronie internetowej Autorki.

Facebook: https://www.facebook.com/GazetaParyska/

 

Przy okazji warto przypomnieć, że Kana dokonała nie tak dawno dużych zmian w swoich portfoliach. Zachęcamy do oglądania!

Zdjęcia poniżej.

 

 

[Not a valid template]

 

Wszystkie cytaty pochodzą z wywiadu „Przemierzam Przestrzenie” Ireny Filus z Katarzyną Dyszyńską z „Gazety Paryskiej” nr 28, 5-12.2016, wyd. Kulturalna Europa

One Response to Kana Dyszyńska – wywiad i zdjęcia

  1. Przemek 2 listopada, 2016 na 7:04 pm #

    Piękne. Wielu fotografi nie znałem. Gratuluję.

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

©Cufee